RugGear.pl | Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VTF(+tłumacz zdjęć) - Sklep RugGear.pl

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VTF.
Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VTF
Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VTF

Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VTF

Dzięki Anobic VTF możesz teraz swobodnie mówić, co tylko chcesz, i być zrozumianym. Urządzenie wielkości dłoni wystarczająco inteligentne, aby przetłumaczyć co chcesz, gdzie chcesz i kiedy tylko chcesz.

Dostępny natychmiast
1.100,00 zł Dodaj
 • Producent: Anobic Langauge Alliance (W06)
 • Kategoria: Tłumacz mowy i zdjęcia Anobic VTF
 • Języki: Chiński Mandaryński, Angielski, Japoński, Rosyjski, Francuski ,Francuski(Kanada), Polski,Duński, Niemiecki, Arabski, Fiński, Koreański, Holenderski, Czeski, Rumuński, Portugalski, Portugalski (Brazylia), Japoński, Szwedzki ,Tajski, Grecki, Hiszpański, Węgierski ,Włoski, Chiński Kantoński...
 • Wymowa: Chiński Mandaryński, Angielski, Japoński, Rosyjski, Francuski, Francuski(Kanada), Polski, Duński, Niemiecki, Arabski, Fiński, Koreański, Holenderski, Czeski, Rumuński, Portugalski, Portugalski (Brazylia), Japoński, Szwedzki ,Tajski, Grecki, Hiszpański, Węgierski ,Włoski, Chiński Kantoński...
 • Klawiatura: ekranowa 
 • LCD: ekran dotykowy 3,1" (80,0 mm) TFT
 • Pamięć: 8GB ROM/1GB RAM
 • SIM: Tak
 • Internet: 3G, 4G
 • Wi-Fi: 802.11b/g/n
 • USB: MicroUSB 2.0
 • Wejście: 100V - 240V
 • Zasilanie: Litowo-polimerowa, wielokrotnego ładowania, dołączana do zestawu.(2200 mAh)
 • Wymiary:  134 x 56 x 12,1 mm
 • Waga: 131 g
 • OS: Android 6.0

Cena: 1100  / szt.
Dostępność: Wysyłamy w 48 godzin.

tel. 513 553 665 - Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! 
 
Galeria obrazów
_______________________________________________________________________________________
Tłumacz kieszonkowy - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 43 języki Anonic VTF, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata. Czy chętnie podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca? Czy potrzebujesz przetłumaczyć dany język? Na pewno pamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które miały miejsce z powodu bariery językowej. Nigdy więcej! Tłumacz Anonic VTF  zawierający do 40+ niesamowitych języków, ułatwi ci komunikację za granicą. Dzięki temu wyjątkowemu narzędziu językowemu na całym świecie czekają na Ciebie nowe możliwości! Przeznaczone jest dla wszystkich, niezależnie od tego, czy są to dzieci, czy osoby starsze, które z pewnością docenią łatwą obsługę tłumacza. Tłumacz jest do kupienia w naszym sklepie internetowym w doskonałej cenie w stosunku do jego szerokiego zastosowania - Bezpłatne tłumaczenia dla wszystkich.

Jak to działa?

Anobic VTF jest wyposażony we wbudowany 3,1-calowy ekran dotykowy LCD oraz podwójny system wysokiej jakości głośników i mikrofonów. Jeden mikrofon i głośnik znajdują się w przedniej części urządzenia, dzięki czemu możesz mówić w swoim własnym języku, a człowiek obok ciebie (obcokrajowiec) natychmiast usłyszy tłumaczenie na swój język.
Jeśli chcesz przetłumaczyć tekst lub słowa na inny język, po prostu naciśnij i przytrzymaj  przycisk mikrofonu i zwolnij go po zakończeniu komunikatu głosowego (tekstu). W ciągu 1-2 sekund tłumacz przetłumaczy twoją wiadomość w postaci tekstu wyświetlanego na ekranie, wiadomość ta zostanie również odtworzona w formie audio. Jeśli chcesz przetłumaczyć, co mówi druga osoba, po prostu naciśnij i przytrzymaj czerwony  przycisk mikrofonu i zwolnij go ponownie po zakończeniu wiadomości. Cały proces jest niesamowicie prosty.

Tłumacz kieszonkowy może rozpoznać twój głos, a następnie przetłumaczyć go w czasie rzeczywistym na wiele języków, co czyni go doskonałym narzędziem językowym w podróży, samokształceniu, biznesie lub podczas zakupów. Przekłada twoje słowa od razu i sprawia, że ​​czujesz się tak, jakbyś komunikował się bezpośrednio z inną osobą. Dzięki praktycznemu rozmiarowi mini jest bardzo łatwy do przenoszenia, można go włożyć do kieszeni, torebki itp. Działa na bardzo prostej i intuicyjnej zasadzie. Wystarczy, że przytrzymasz klawisz dotykowy na urządzeniu, gdy wypowiadasz słowa, następnie go zwolnisz, a urządzenie natychmiast przetłumaczy wypowiedziane zdanie. Z 43 językami w kieszeni podróżowanie po świecie bez żadnego stresu i komplikacji gwarantowane, dosłownie.

Zestaw zawiera:

 • Translator Anobic VTF
 • Kabel USB
 • Instrukcja

Każda rozmowa w obcym języku będzie prosta i łatwa. Ty mówisz, translator tłumaczy i wypowiada na głos tłumaczenie w wybranym języku.

Idealny wybór na:

- służbowe wyjazdy zagraniczne,
- wakacyjne podróże,
- zagraniczne studia,
- samodzielną naukę języka obcego,
- zakupy za granicą,

Skuteczność, prostota i wygoda użytkowania skupia się na użyciu dwóch przycisków, niebieskiego i czerwonego. Translator Anobic VTF pracuje dwukierunkowo, tłumaczy to co Ty powiesz na język obcy lub tłumaczy wypowiedź w języku obcym na polski.
REKLAMA
_______________________________________________________________________________________
Tlumacz mowy i calych zdan Anobic
_______________________________________________________________________________________
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego