RugGear.pl | Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VT ASK - Sklep RugGear.pl

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Tłumacz mowy i całych zdań Anobic.
 


Tłumacz kieszonkowy Anobic VT ASK - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 40+ języki, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata. Czy chętnie podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca? Czy potrzebujesz przetłumaczyć dany język? Na pewno pamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które miały miejsce z powodu bariery językowej. Nigdy więcej!... Więcej.

Tłumacz kieszonkowy Anobic VT ASK (Niebieski) - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 40+ języki, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata. Czy chętnie podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca? Czy potrzebujesz przetłumaczyć dany język? Na pewno pamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które miały miejsce z powodu bariery językowej. Nigdy więcej!)... Więcej.Tłumacz kieszonkowy Anobic VT ASK White - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 40+ języki, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata. Czy chętnie podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca? Czy potrzebujesz przetłumaczyć dany język? Na pewno pamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które miały miejsce z powodu bariery językowej. Nigdy więcej!... Więcej.

Tłumacz kieszonkowy Anobic VTF (+tłumacz zdjęć) - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 40+ języki, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata. Czy chętnie podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca? Czy potrzebujesz przetłumaczyć dany język? Na pewno pamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które miały miejsce z powodu bariery językowej. Nigdy więcej!)... Więcej.Tłumacz kieszonkowy Anobic VT6 - Urządzenie do tłumaczenia z mowy. Tłumacz jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Obsługuje +40 języków i dialektów. Dotykowy 2,4 calowy ekran. Skuteczność, prostota i wygoda użytkowania skupia się na użyciu dwóch przycisków, zielonego i czerwonego. Translator pracuje dwukierunkowo, tłumaczy to co Ty powiesz na język obcy lub tłumaczy wypowiedź w języku obcym na polski. Więcej.
_______________________________________________________________________________________
 
Tlumacz mowy i calych zdan Anobic
 
_______________________________________________________________________________________
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego