RugGear.PL | Dostawa i Płatnosc - Sklep RugGear.pl

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wysyłanie e-mail
Dostawa i Płatność.
W sklepie internetowym www.ruggear.pl oferujemy produkty dostępne, tj. produkty, które faktycznie są w magazynie ECTACO Inc. i są gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Niektóre z najnowszych produktów sprzedajemy w trybie przedsprzedaży. Towary takie są wyraźnie oznaczone słowem 'przedsprzedaż'. Oznacza to, że w najbliższym czasie produkt pojawi się w ofercie naszego sklepu, a Klienci, którzy złożyli zamówienia w tym trybie, będą mieli pierwszeństwo realizacji transakcji. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty oferowene w przedsprzedaży pojawiły się w sprzedaży jak najszybciej. Produkty dostarczamy na terenie całej Polski.

Sposób i termin dostawy.

W RUGGEAR.PL ! Bardzo szybko wysyłamy towar do naszych klientów. Pamiętaj jednak, że termin dostarczenia jest zależny od miejsca wysyłka towaru i zostanie zaproponowany w trakcie składania zamówienia. Całkowity koszt dostawy zależy od wielkości zamówionego produktu i liczby zamawianych sztuk.

Sposób dostawy:

Towary z naszego sklepu wysyłamy na dwa sposoby:
1. Pocztą Polską przesyłką priorytetową - wg. regulaminu Poczty Polskiej taka przesyłka dochodzi w ciągu maxymalnie 3 dni roboczych od daty nadania.
2. Firmą kurierska DPD - przesyłka nadaną tą formą dochodzi nastepnego dnia roboczego.
Przesyłki Pocztą Polską i kurierem są dostarczane pod wskazany adres. Jeżeli pracownik Poczty lub DPD nie zastanie odbiorcy w domu, zostawi awizo i przesyłkę należy odebrać osobiście w ciągu kilka najbliższych dni.

Termin dostawy:

Zamówione produkty trafiają do rąk zamawiającego po czasie na jaki składa się:

1. czas sprowadzenia towaru - czyli dostępność podawana przy każdym produkcie w sklepie
2. czas dostarczenia - czyli czas od momentu nadania paczki do momentu dostarczenia jej przez Pocztę Polską lub Kuriera.

Sposoby płatności:

1. Gotówką przy odbiorze przesyłki.

Płatność gotówką w momencie dostarczenia towaru to bardzo popularna forma zapłaty. Jeżeli nie chcesz podawać w internecie numeru swojej karty płatniczej i nie korzystasz z przelewów bankowych, to najlepsza dla Ciebie forma płatności. Jeżeli złożysz zamówienie, wybierając właśnie tę formę płatności, od razu przystąpimy do jego realizacji: skompletujemy, zapakujemy i najszybciej jak to możliwe wyślemy do Ciebie przesyłkę. Listonosz lub kurier, który dostarczy Ci przesyłkę, pobierze od Ciebie zapłatę za całe zamówienie i nam ją przekaże.

2. Kartą płatniczą VISA, MasterCard.

Płatność za towary kartą płatniczą to nowoczesny, wygodny i bardzo bezpieczny sposób zapłaty.

Bezpieczeństwo: szyfrowanie.

Po złożeniu zamówienia przechodzisz ze stron naszego sklepu do serwisu PolCard zajmującego się obsługą i autoryzacją kart płatniczych. Połączenie z tym serwisem jest w pełni szyfrowane protokołem SSL z kluczem o długości 128 bitów. Spełnia wszystkie wymogi narzucone przez organizacje VISA oraz Europay i jest całkowicie odporne na podsłuchanie lub próby odkrycia klucza szyfrującego przez osobę trzecią.

Bezpieczeństwo: kod CVV2/CVC2.

W momencie autoryzacji zostaniesz poproszony nie tylko o podanie numeru karty, ale także o podanie kodu CVV2/CVC2 widniejącego na rewersie Twojej karty. Są to trzy ostatnie cyfry umieszczone tuż za 16-cyfrowym kodem. Znajdują się tylko na karcie i w systemie informatycznym banku, który wydał kartę. Nie są one widoczne na wydrukach potwierdzających dokonanie transakcji w sklepie, ani nie są zapisane na pasku magnetycznym karty. Podanie kodu CVV2/CVC2 jest standardem przyjętym podczas posługiwania się kartami płatniczymi w internecie i ma zapewnić, że to posiadacz karty, a nie inna osoba, która przypadkowo poznała jej numer, posługuje się tą kartą podczas tej transakcji.

Bezpieczeństwo: bezpośrednia transmisja.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest przesyłanie danych autoryzujących Twoją kartę bezpośrednio z Twojego komputera do serwisu autoryzującego – z pominięciem naszego sklepu. Sprawia to, że posługiwanie się kartą płatniczą w internecie jest bezpieczniejsze od płacenia kartą w hipermarkecie, na stacji benzynowej czy w restauracji, gdzie sprzedawcy mają pełny dostęp do informacji zawartych na Twojej karcie.

3. Rzelewem bankowym.

Jeżeli zdecydujesz się zapłacić za zamówione towary przelewem bankowym, to po złożeniu zamówienia poprosimy Cię o dokonanie przelewu na jedno z naszych kont bankowych. W czasie, gdy banki będą zajęte przekazywaniem nam Twojego przelewu, my już rozpoczniemy kompletowanie Twojego zamówienia, żebyśmy mogli wysłać je jak najszybciej po zaksięgowaniu wpłaty w naszym banku.

Przelewy standardowe

Standardowe przelewy zostają przekazane najpóźniej następnego dnia roboczego po ich zleceniu, a jeżeli zlecenie do banku zostanie wysłane przed południem, najprawdopodobniej przelew otrzymamy jeszcze tego samego dnia. Nie musisz przy tym informować nas o dokonaniu przelewu ani przesyłać potwierdzenia z banku – nasze konta są monitorowane na bieżąco.

Podczas dokonywania przelewu zwróć uwagę na tytuł przelewu. Najlepiej, żeby brzmiał on dokładnie tak, jak tytuł podany Ci po złożeniu zamówienia – w postaci „zamówienie „ + numer zamówienia. Podanie innego tytułu przelewu może opóźnić lub nawet uniemożliwić poprawne zaksięgowanie wpłaty, a tym samym opóźnić realizację Twojego zamówienia. Niestety, z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie brać pod uwagę dyspozycji odnośnie Twojego zamówienia umieszczonych w tytule przelewu (np. zmiany adresu dostawy).

4. Pośrednictwem systemu płatności elektronicznej PayPal (www.paypal.com; www.paypal.pl).

System PayPal to bezpieczna, wygodna i szybka metoda płatności w sklepach internetowych. Dzięki systemowi PayPal możesz zapłacić za swój zakup bez ujawniania swoich danych finansowych.

System płatności PayPal oferuje użytkownikom:
  • Proste zasady - proces zapisywania się, umożliwiający założenie konta PayPal, jest prosty i trwa jedynie kilka minut. 
  • Bezpieczeństwo - płacisz bez ujawniania handlowcom informacji o Twojej karcie kredytowej 
  • Szybka realizacja transakcji - płatności dokonujesz w kilka chwil, we wszystkich ulubionych witrynach podajesz zawsze jedno i to samo konto i hasło. 
  • Powszechność usługi - płatność PayPal jest akceptowana przez tysiące firm na całym świecie. 
  • Komfort - płatności dokonujesz, nie wychodząc z domu, z dowolnego miejsca na świecie - wystarczy łącze internetowe.

Dowiedz się jak założyć konto i przeprowadzić transakcję na www.paypal.pl

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego