04/2019 - Blog RugGear.PL - Sklep RugGear.pl

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Anobic VT ASK - Elektroniczny tłumacz nowej generacji z polskim menu.

Opublikowany przez RugGear.PL w Anobic VT ASK · 21/4/2019 07:08:00
Tags: Elektronicznytłumacznowejgeneracj
Tłumacz kieszonkowy - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 40+ języki Anonic VT ASK, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata. Czy chętnie podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca? Czy potrzebujesz przetłumaczyć dany język? Na pewno pamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które miały miejsce z powodu bariery językowej. Nigdy więcej! Tłumacz Anonic VT ASK zawierający do 40+ niesamowitych języków , ułatwi ci komunikację za granicą.

Dzięki temu wyjątkowemu narzędziu językowemu na całym świecie czekają na Ciebie nowe możliwości! Przeznaczone jest dla wszystkich, niezależnie od tego, czy są to dzieci, czy osoby starsze, które z pewnością docenią łatwą obsługę tłumacza. Tłumacz jest do kupienia w naszym sklepie internetowym w doskonałej cenie w stosunku do jego szerokiego zastosowania - Bezpłatne tłumaczenia dla wszystkich.

Elektroniczny translator Anobic VT ASK

Opublikowany przez RugGear.PL w Elektroniczny translator Anobic VT ASK · 21/4/2019 07:06:00
Tags: ElektronicznytranslatorAnobicVTASK
Tłumacz kieszonkowy Anobic VT ASK

Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VTF (+tłumacz zdjęć)

Opublikowany przez RugGear.PL w Anobic VTF · 14/4/2019 16:01:00
Tags: TłumaczmowyicałychzdańAnobicVTF(+tłumaczzdjęć)
Tłumacz kieszonkowy Anobic VTF (+tłumacz zdjęć) - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 40+ języki, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata. Czy chętnie podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca?
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego