Blackview BV5000 4G - Blog RugGear.PL - Sklep RugGear.pl

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wodoodporny i wstrząsoodporny smartfon Blackview BV5000 4G.

Opublikowany przez ectaco w Blackview BV5000 4G · 14/8/2016 08:42:00
Tags: WodoodpornyiwstrząsoodpornysmartfonBlackviewBV50004G.
Telefon Blackview BV5000 dedykowany jest zarówno osobom które potrzebują używać telefonu w każdych warunkach bez względu na miejsce jak i tym którzy oczekują wydajności. Wbudowana bateria o pojemności 5000mAh, czterordzeniowy procesor MTK6735p oraz 2GB pamięci RAM to idealny kompromis dla telefonów pancernych gdzie nie tylko wytrzymałość ma znaczenie, ale także wydajność i komfort użytkowania.

Blackview BV5000 sprawia wrażenie bardzo solidnego urządzenia, któremu niestraszny upadek, czy też intensywne eksploatowanie. I w rzeczywistości tak jest, gdyż obudowa wykonana została z grubego tworzywa sztucznego, a gniazda osłonięte zaślepkami. Akumulator dodatkowo chroniony jest warstwą gumy, a całość skręcona została czterema śrubkami. Dzięki temu zachlapania nie wpływają na dalsze działanie. Niestety zanurzenie w wodzie (brak stosownych certyfikatów) może skończyć się boleśnie.

Pod wyświetlaczem o przekątnej pięciu cali ulokowane zostały przyciski pojemnościowe (białe podświetlenie). Na froncie znajdziemy również mikrofon, głośnik, standardowe czujniki, a także kamerę dedykowaną połączeniom wideo. Całość pokryta została zakrzywionym szkłem 2.5D Corning Gorilla Glass trzeciej generacji. Na plecach nie dzieje się nic szczególnego – głośnik główny oraz aparat o matrycy 8 megapikseli z diodą doświetlającą LED, która sprawdzi się również jako latarka. 
RugGear Reklama
___________________________________________________________________________________________

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego